Portsaid Plastik - Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Sürdürülebilir ambalaj çözümleri üretiyoruz

PORTSAID Plastik Otomativ İnşaat San. Dan. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. yani kısaca PORTSAID plastik ambalaj sektöründeki çalışmalarına 2016 yılında başlamış olan köklü bir firmadır. 2016 yılında küçük adımlar ile ilerleyen PORSAID yapılan yatırımlar neticesinde ambalaj sektöründe önemli bir konum edinmiş. Yalnızca şirket gelişmesi değil aynı zaman sektör gelişmesi için çabalarken Türkiye’de pek çok konuda ilkleri gerçekleştirmiştir. Esnek ambalaj konusunda bir çığır açmayı başaran PORTSAID 28 farklı ülkeye ihracat yaparak ülke ekonomisine önemli bir girdi oluşturmuştur. Sektördeki uzun yılların deneyimi ve yüzlerce farklı ürünü ile 11 başarı ödülünü almaya layık görülmüştür. 

Pre Streç Film, Power Streç Film, Silaj Film ve Shrink Film gibi farklı ürünleri ürün yelpazesinde bulundurun PORTSAİD İstanbul merkezli olarak faaliyetlerini devam ettirmektedir. Çevre dostu olmayı kendisine ilke edinen PORTSAİD ürünlerinin tamamı geri dönüştürülebilir özelliktedir.

Streç film, yükün gideceği yere tek bir parça halinde ve zarar görmeden gidebilmesi için, yükün mümkün olduğu en uygun şekilde, en az iş gücü maliyeti ile ve istikrarlı bir şekilde toplu halde ambalajlanabilmesi ve ekonomik bir yük sarma yöntemi olması açısından son derece önemli bir yere sahip. Aynı zamanda çevre dostu ve yeniden dönüştürülebilir olması gerekir. PORTSAID tüm bu konulara dikkat ederek hem kaliteli hem de çevre dostu streç filmleri üretmektedir.

PORTSAID müşterilerine en doğru ürün alternatiflerini sunarak, yalnızca satış sırasında değil kullanım sırasında da geçirilen her günün mükemmel bir memnuniyet içerisinde olmasını hedefler.

PORTSAID ihtiyaçları doğru şekilde analizi ve doğru ürünlerin üretilmesi ile müşterilerine en yüksek hizmet kalitesini sunar. Aynı zaman güvenilir, hızlı ve tutarlı bir hizmet verebilmek için daima kendisini yeniler. Sektördeki yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip ederek yaşanan tüm gelişmeleri müşterilerin lehine dönüştürmek için çabalar.

Arz ve talebin yoğun olduğu bu önemli sektörde kalitesi ve çevre dostu olması ile fark yaratan PORTSAID daima müşteri memnuniyetini hedefler.

PORTSAID Plastik Otomativ İnşaat San. Dan. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. olarak kuruluşumuz olan 2016 yılından bugüne çevre dostu kaliteli ürünler üretmek ve ülke ekonomisine katkı sağlamak temel misyonumuzdur.

Üretim

Responsive Design

Quisque ligulas ipsum, euismod atras vulputate iltricies etri elit. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur.

Parallax Background

Quisque ligulas ipsum, euismod atras vulputate iltricies etri elit. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur.

Easy to Customize

Quisque ligulas ipsum, euismod atras vulputate iltricies etri elit. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur.